{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

* Koton.com’dan alınan ürünü mağazada değiştirebilir miyim?  


Değişim işlemlerinizi tüm mağazalarımızdan faturanız veya sevk irsaliyeniz ile 30 gün içerisinde yapabilirsiniz.

 

 *Koton.com’dan alınan ürünü mağazadan iade edebilir miyim?  


 Mağazalarımızdan sadece değişim işlemi yapılabilmektedir.  


* İade koşulları nelerdir?  


Koton.com adresinden satın almış olduğunuz kullanılmamış, hasarsız ve iç/dış etiketleri kesilmemiş ürünlerinizi, 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Hijyen koşulları gereği iç giyim, küpe ve kozmetik ürünlerinde iade yapılmamaktadır.  


* Ürün Yanlış Geldi Ne Yapmalıyım?  


Yanlış gelen ürün için, Siparişinizle birlikte size yollanan sevk irsaliyesindeki iade formunu doldurarak, dilediğiniz MNG kargo şubesine ÜCRETSİZ olarak ''Koton Firma İadesi'' şeklinde teslim etmeniz yeterlidir, ayrıca bir iade adresi belirtmeniz gerekmez. Ürününüzün iade kabul edildiğinde mail ile bilgilendirileceksiniz. Siparişte kullandığınız ödeme yöntemine göre geri ödemeniz gerçekleşecektir.  


* Ürün Hasarlı Geldi Ne Yapmalıyım?  


Hasarlı gelen ürün için, Siparişinizle birlikte size yollanan sevk irsaliyesindeki iade formunu doldurarak, dilediğiniz MNG kargo şubesine ÜCRETSİZ olarak ''Koton Firma İadesi'' şeklinde teslim etmeniz yeterlidir, ayrıca bir iade adresi belirtmeniz gerekmez. Ya da mağazalarımızdan değişim işlemi gerçekleştirebilirsiniz.  


*Değişim yapılan ürün tekrar değiştirilir mi?  


 Değişim yapılan ürünü tekrar değiştirebilirsiniz.   

Mağazalarımız
Aradığınız KOTON mağazasına ülke ve şehir bilgilerini seçerek ulaşabilirsiniz.
Ara