{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
elbise, etek, mayo, tişört, gömlek
Türkçe

Kapıda Ödeme1.Kapıda ödeme nedir? 

Kapıda ödeme sistemi, Koton.com üzerinden yaptığınız alışverişin ücretini kargo teslimatı sırasında ödenmesidir. Kargo görevlisi aracılılığı ile alışverişiniz sonrası, kargonuz geldiğinde kapıda ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme olan siteler arasında yer alan Koton.com ile yapacağınız kapıda ödeme yöntemini nakit veya kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. 2.Kapıda ödeme için ekstra bir ücret ödemem gerekli midir? 

Kapıda ödeme hizmet bedeli bulunmaktadır. Kapıda ödeme olan siteler arasında yer alan Koton.com’dan yaptığınız alışveriş için kargo teslimatı sırasında nakit ya da kredi kartı ile ödemelerini kargo görevlisine yapabilirsiniz.  3.Kapıda ödeme yöntemi için kredi kartı ya da nakit ödeme yapabilir miyim?  

Kapıda ödeme giyim alışverişi sırasında; kargo firmasının anlaşmasına göre, tüketiciler kargo teslimatı sırasında nakit ya da kredi kartı ile ödemelerini kargo görevlisine yapabilirler. Bu noktada kapıda ödeme sırasında ödemeler kargo firması tarafından tahsil edildiği için, kargo firmaları bu ücretlere belli bir komisyon koymaktadır.  4.Kapıda ödeme nasıl yapılır? 

Sepet ve adres adımından sonra ödeme ekranına gelindiğinde “Kapıda Ödeme” seçeneğine tıklayınız. Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız ve adrese teslimat seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Siparişiniz tamamlanmadan önce sms ile onay ve şifre iletilir. Bu şifreyi girdikten sonra ödeme ekranında siparişiniz oluşturulacaktır.  5.Üye olmadan kapıda ödeme yöntemi ile sipariş verebilir miyim?  

Kapıda ödeme olan siteler arasında yer alan Koton.com’dan sadece üyelik ile gerçekleşen alışverişlerde kapıda ödeme siparişi verebilirsiniz. 6.Kapıda ödeme seçeneğinden faydalanmak için bir alt limit ya da üst limit var mıdır?  

Kapıda ödeme seçeneği, toplam tutarı 25 TL üzeri ve 2000 TL altındaki siparişlerinizde geçerlidir. 7.Kapıda ödeme ile oluşturduğum siparişi nasıl iade edebilirim?  


Kapıda ödeme ile oluşturduğunuz siparişi iade ederken; “Hesabım” alanında yer alan “Siparişlerim” listesinden iade etmek istediğiniz siparişinizi seçiniz. “Sipariş Detayı” sayfasından “İade Talebi” butonuna basınız. Ardından iade işlemleri için iade etmek istediğiniz ürünleri ve sevk irsaliyesini, 30 gün içerisinde MNG Kargoya iletmeniz gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürünlerin irsaliyesindeki iade formunu doldurarak MNG Kargo ile ücretsiz olarak iade adresine gönderebilirsiniz.  Kapıda ödeme ile satın alınan ürünlerin iadesi mağazalarımızdan yapılmamaktadır.  


Eğer kapıda ödeme ile satın aldığınız ürünlerin sevk irsaliyesini kaybettiyseniz, bir kağıda okunaklı olarak sipariş numaranızı, adınız-soyadınız, banka IBAN bilgileriniz, iletişim bilgilerinizi ve iade nedeninizi yazmanız yeterlidir. Bilgilerinizi yazdığını kağıdı, iade etmek istediğiniz ürünlerle birlikte 30 gün içerisinde MNG Kargoya iletebilirsiniz.  


Kapıda ödeme ile oluşturduğunuz siparişi iade ederken; verdiğiniz banka hesap bilgileri ile siparişi veren kişi bilgileri uyuşmalıdır, aksi takdirde iade ödemesi yapılamamaktadır. 


Kapıda ödeme ile oluşturduğunuz iade kargonuz depomuza ulaştıktan sonra, ürünler iade politikamıza uygun ise iade kabul işleminiz gerçekleştirilir ve para iadeniz en geç 7 iş günü içerisinde bize ilettiğiniz IBAN numarasına yapılır. Kapıda nakit veya kart ile ödemesi yapılan siparişlerin geri ödemesi sadece sipariş veren kişi üzerine kayıtlı bir banka hesabına, havale/EFT yolu ile gerçekleştirilebilmektedir.  

Mağazalarımız
Aradığınız KOTON mağazasına ülke ve şehir bilgilerini seçerek ulaşabilirsiniz.
Arama

Ürün tekrar stoklarımıza geldiğinde, hesabındaki mail adresine talebin üzerine bilgilendirme yapacağız.