{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
Elbise, Tişört, Ceket, Etek, Pantolon, Yelek

Kadın Wire Desteksiz Sütyen, Minimizer Sütyen Modelleri

FİLTRELERİ GÖSTER
FİLTRELERİ GÖSTER
0 Ürün
0 Ürün
FİLTRELE

Aradığınız sonuç bulunamadı

Ana Sayfa

Koton Wire Desteksiz Sütyen Modelleri

Desteksiz sütyen olarak bilinen “Koton Wire Sütyen” modelleri, günlük hayatta ve özel anlarda kullanılabilen, kurtarıcı iç giyim modellerindendir. Özel olarak tasarlanan wire sütyen modelleri, göğüsleri desteklemeden yalnızca şekillendirme amacıyla kullanılırlar. Hafif dokulu yapıları sayesinde desteksiz sütyen modellerini rahat hissetmek istediğiniz tüm anlarda giyebilirsiniz. Desteksiz sütyenler, yumuşak yapılarıyla çok rahat bir giyim deneyimi sunacaktır.

Desteksiz sütyen modellerinin en sevilen özelliği, daima konforlu hissettirmesidir. Göğüsleri aşırı desteklemediği için doğal bir görünüm oluştururlar. Koton Wire Sütyen modelleri de göğüslerin doğal yapısını ortaya çıkarmak için tasarlanmıştır. Bu nedenle doğallığın dışında bir görüntü oluşturmazlar. Desteksiz sütyen modelleri, hareketlerinizle daha kolay uyum sağlayacağı kısıtlanmış ve rahatsız hissetmezsiniz.


Koton Wire Balenli Sütyen Modelleri

Koton’u Wire Sütyen modellerinde göğüslerin doğal şeklini destekleyen balenler bulunur. Balenli sütyen modellerinin alt kısmında yarım ay şeklinde iki adet tel bulunur. Balen adı verilen bu parça, iskelet işlevi gören metal bir yapı olarak düşünülebilir. Koton Wire balenli sütyen modelleri, vücut formunu koruyarak estetik bir görünümü destekler. Balenli modellerin faydaları bu kadarla sınırlı değildir. Göğüslerin alt kısmına denk gelen balenler, kumaşların vücudu sıkmasını engelleyerek iç giyim deneyimini daha konforlu bir hale getirir. Göğüslerinin kıyafetlerinizin altından daha biçimli şekilde görünmesini istiyorsanız siz de Koton’un balenli sütyen modellerini tercih edebilirsiniz.


Koton Wire Dolgusuz Sütyen Modelleri

Koton Wire Dolgusuz Sütyen modelleri, dolgusuz sütyenlerdendir. Wire sütyen modellerinde, ekstra dolgunluk sağlayan bir ped bulunmaz. Bu yapısı sayesinde ise doğal aynı zamanda şık bir görünüm oluştururlar. Dolgusuz sütyen modelleri, her vücut tipi için uygundur. Vücut tipiniz ne olursa olsun dolgusuz sütyen modelleri ile estetik bir görünüm elde edebilirsiniz. Dolgusuz sütyen modellerini tüm kıyafetlerinizle kullanabilirsiniz. Bluzlarınızın gömleklerinizin altından, fark etmeden sizi destekleyecek bu sütyen modelleri ile özgüvenli bir duruş sergilemeniz garanti.


Koton Wire Kapsız Sütyen Modelleri

Koton Wire Sütyen modellerinde vücudu rahatsız edecek, göğüslere baskı yapacak kap bulunmaz. Kapsız, dolgusuz, balenli olarak tasarlanan bu sütyenler için basic sütyen modelleri ifadesi de kullanılabilir. Basic sütyen modellerinin üst kısmında herhangi bir kap diğer ifadeyle sünger bulunmaz. Bu sayede kapsız basic sütyen modelleri, göğüsleri doğal bir şekilde kaplarlar. Koton Wire Sütyen modelleri, üzerinizde ağırlık yapmayacak; âdeta cildinizin bir parçası gibi hissettirecektir.


Koton Wire Minimizer Sütyen Modelleri

Fazladan destek ve dolgunluk arayışında değilseniz Koton minimizer sütyen modelleri tam size göre demektir! Minimizer sütyen modelleri, göğüslerinizi olduğundan büyük ve abartılı göstermeden sizi destekleyecektir. Eğer siz de iç giyimde abartıdan uzak bir görünüm seviyorsanız Koton minimizer wire sütyen modellerine mutlaka bir şans vermelisiniz.

Koton Wire Sütyen modelleri; kapsız, dolgusuz, balenli yapısı ile istediğiniz duruşu elde etmenizi sağlayacaktır. Farklı desen ve renkte desteksiz, dolgusuz sütyen modellerine ulaşmak için sayfamızı inceleyin!

DAHA FAZLA GÖSTER
DAHA AZ GÖSTER
{ "type": "productListViewed", "payload": [ ] }
Mağazalarımız
Aradığınız KOTON mağazasına ülke ve şehir bilgilerini seçerek ulaşabilirsiniz.
Ara

Ürün tekrar stoklarımıza geldiğinde, hesabındaki mail adresine talebin üzerine bilgilendirme yapacağız.