{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
elbise, etek, mayo, tişört, gömlek
Türkçe

Hızlı Teslimat / Aynı Gün Teslim1.Hızlı teslimat ya da aynı gün teslim nedir?

Koton.com’dan aldığınız siparişlerinizi hızlı teslimat / aynı gün teslim kargo seçeneğini tercih edebilir, tüm siparişlerinize hızlı bir şekilde ulaşmanın kolaylığını ve konforunu yaşayabilirsiniz.2.Hızlı teslimat ya da aynı gün teslim kargo hizmeti nasıl kullanılır?

Koton.com’dan beğendiğiniz ürünü sepetinize ekleyebilir, ödeme adımında “Hızlı Teslim” seçeneğini işaretleyebilirsiniz.3.Aynı Gün Teslim / Hızlı Teslimat hangi bölgeler için geçerlidir?

İstanbul içi verilen siparişler, aynı gün teslim / hızlı teslimat kargo hizmetine dahildir. Adalar, Şile, Silivri, Çatalca, Arnavutköy ilçelerine hızlı teslimat yapılamamaktadır. Sipariş için tercih ettiğiniz adres bilgileriniz, aynı gün teslim kargo / hızlı teslimat hizmet bölgelerine dahil değil ise ödeme ekranında bu bilgi karşınıza çıkmamaktadır.


Yoğun kampanya dönemlerinde aynı gün teslim, hızı teslimat kargo ve ertesi gün teslimat kargo hizmeti verilememektedir. Mücbir sebepler; olağan üstü haller, doğal felaketler ve olumsuz hava ve ulaşım şartları nedeniyle aynı gün teslim tarihleri değişebilir.4.Aynı gün kargo teslim ile hangi saat aralığında teslimat gerçekleştirilir?

Aynı gün kargo teslim için siparişler aynı gün akşam 23:00'a kadar teslim edilmektedir.


Yoğun kampanya dönemlerinde aynı gün teslim, hızı teslimat kargo ve ertesi gün teslimat kargo hizmeti verilememektedir. Mücbir sebepler; olağan üstü haller, doğal felaketler ve olumsuz hava ve ulaşım şartları nedeniyle teslimat tarihleri değişebilir.5.Hangi saat aralığına kadar hızlı teslimat kargo siparişi oluşturabilirim?

Hızlı teslimat kargo için hafta içi 12.00’ye kadar verilen siparişler, aynı gün; 12.00’den sonra verilen siparişler ertesi gün teslim edilir. Cumartesi 12.00’ye kadar verilen siparişler aynı gün; 12.00’den sonra veya pazar günü verilen siparişler ise pazartesi teslim edilir. Siparişlerin teslimatı belirtilen günlerde, saat 23.00’e kadar gerçekleşecektir.


Yoğun kampanya dönemlerinde aynı gün teslim / hızlı teslimat ve ertesi gün teslimat kargo hizmeti verilememektedir. Mücbir sebepler; olağan üstü haller, doğal felaketler ve olumsuz hava ve ulaşım şartları nedeniyle hızlı teslimat tarihleri değişebilir.6.Hafta sonu verdiğim siparişleri aynı gün teslim alabilir miyim?

Cumartesi günü aynı gün teslim / hızlı teslimat yapılmaktadır. Yoğun kampanya dönemlerinde aynı gün ve ertesi gün teslimat kargo hizmeti verilememektedir. Mücbir sebepler; olağan üstü haller, doğal felaketler ve olumsuz hava ve ulaşım şartları nedeniyle teslimat tarihleri değişebilir.7.Hızlı teslimat / aynı gün teslim kargo ile siparişim zamanında hızlı teslim edilmezse kargo ücretini geri alabilir miyim?

Hızlı teslimat / aynı gün teslim kargo ile Olası bir yoğunluk durumundan dolayı siparişiniz aynı gün teslim edilemez ise ödemiş olduğunuz kargo ücretiniz iade edilir.8.Hızlı teslim / aynı gün teslim kargolar hangi firma aracılığı ile teslim edilir?

Hızlı teslim / aynı gün teslim kargo Hepsijet kargo aracılığı ile teslim edilir.9.Kurye ile adres değişikliği talebinde bulunabilir miyim?

Aynı gün kargo teslim / hızlı teslimat kargo hizmeti için adres değişikliği yapılmamaktadır.10.Aynı gün teslim/ hızlı teslimat ile verdiğim siparişimi nasıl takip edebilirim?

Aynı gün teslim / hızlı teslimat ile oluşturulan siparişiniz kargoya verildiğinde gönderilen sms içeriğindeki linke tıklayarak takip edebilirsiniz.11.Aynı gün teslim / hızlı teslimat ile oluşturduğum siparişimi iade ettiğimde kargo ücretim iade edilir mi?

Aynı gün teslim / hızlı teslimat ile oluşturduğunuz siparişinizde tüm ürünlerin iadesi gerçekleştiği takdirde kargo bedeli dahil iade edilir.12.Aynı gün teslim / hızlı teslimat siparişim hasarlı geldi. İade süreci nasıl gerçekleştirilmektedir?

Aynı gün kargo teslim ile oluşturduğunuz siparişlerinizi teslimat esnasında mutlaka kargo görevlisi ile birlikte paketteki ürünleri kontrol ediniz. Siparişinizde eksik ya da kusurlu ürün olması veya paketin hasarlı, farklı bir bantla bantlanmış, ilk çıkış görüntüsünün haricindeki bir görüntüye sahip olması halinde kargo görevlisine ‘'Hasar Tespit Tutanağı’' tutturmayı ihmal etmeyiniz. Bu tutanak ile birlikte ürünleri teslim almadan iade ediniz. Bu işlemler yapılmadan teslim alınan paketlerde sorumluluk Koton.com’a ait olmayacaktır.13.Aynı gün teslim / hızlı teslimat ile oluşturduğum siparişim için kapıda ödeme seçeneği mevcut mudur?

Hızlı teslimat / aynı gün teslim hizmeti için kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır.14.Aynı gün teslim / hızlı teslimat ile siparişimi oluşturduktan sonra yeni bir ürün ekleyebilir miyim?

Aynı gün teslim / hızlı teslimat sipariş oluşturulduktan sonra ürün eklemesi yapılamamaktadır.

Mağazalarımız
Aradığınız KOTON mağazasına ülke ve şehir bilgilerini seçerek ulaşabilirsiniz.
Arama

Ürün tekrar stoklarımıza geldiğinde, hesabındaki mail adresine talebin üzerine bilgilendirme yapacağız.