{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
elbise, etek, mayo, tişört, gömlek
Türkçe

Çocuk Giyim Modelleri ve Yeni Gelen Çocuk Kıyafetleri

FİLTRELERİ GÖSTER
FİLTRELERİ GÖSTER
0 Ürün
0 Ürün
FİLTRELE

Aradığınız sonuç bulunamadı

Ana Sayfa

Yeni Gelen Çocuk Giyim Modelleri


Günümüzde çocuk giyim ürün yelpazesi inanılmaz derecede geniş. Ebeveynlerin bu çeşitlilik arasında kaybolması ve doğru seçimi yaparken bu kadar zorlanması şaşırtıcı değil. Güvenlik, rahatlık ve küçük çocuğunuzun tercihleri ​​gibi çeşitli faktörler de hesaba katıldığında kaybolmuş hissetmeniz gayet doğal. Buna ek olarak, çocuklar çoğu zaman üzerine bir şeyler döker, bu da inatçı lekelere neden olur. Bu sebeple, yüksek sıcaklıklarda yıkanabilen kumaşlardan yapılmış çocuk giyim modelleri her zaman ebeveynlerin işini kolaylaştırır.

Çocuk giyimi alışverişi yaparken yüksek kaliteli malzeme tercih etmeli ve onlar için tehlike oluşturmayan, konforlu tasarımlardan asla ödün vermemelisiniz. Hatta özel bir gün için çocuk kıyafetleri arıyorsanız, tasarımdan ve trendy olmasından çok onun herhangi bir sınırlama olmaksızın özgürce hareket edebilmesi, koşabilmesi, oturabilmesi, eğilebilmesi ve dönebilmesi önemlidir. Yaşları ne olursa olsun çocuk kıyafetleri seçerken yüksek kaliteli, doğal, nefes alabilen malzemeler ile tasarlanmış, hareket özgürlüğü sunan, kolay temizlenebilir kıyafetler seçilmelidir. Tüm bu değişkenleri göz önünde bulundurarak çocuk giysileri alışverişi yaparken ebeveynlerin hayatını kolaylaştıracak basit bir rehber hazırladık.


Çocuk Giyim Modelleri

Genel bir renk şeması seçin: Her çocuk farklı renklere ilgi duyar. Büyüdükçe mavi, beyaz ya da kırmızı gibi renklerden hoşlandığını keşfedeceksiniz. Zamanla belirli renklerde alınan çocuk giyim modelleri birbiriyle kombini kolay parçalara dönüşecek ve çocuğunuzun gardırobuna kıyafet eklemek daha kolaylaşacaktır.


Çocuk Giyimi

Yıkamaya ve uzun süre giymeye dayanacak kumaşları seçin: Minikler oyun oynarken dünyayı keşfeder. Önce emeklemeyi ve yürümeyi, sonra koşmayı ve zıplamayı öğrenirler. Bu sebeple aşınmaya dayanıklı kumaşlar çocuk giyim modelleri için çok önemlidir. Çocukların gelişiminin her aşamasında farklı gereksinimlere ihtiyacınız olacaktır. Bu gereksinimlerin uzun ömürlü olması her seferinde yaptığınız çocuk kıyafet modelleri alışveriş listesini kısaltır. Öte yandan bazen yeni alınan çocuk giyim modelleri ilk yıkamada büyük bir hayal kırıklığı yaratabilir; kumaşları tüylenebilir ya da formunu kaybedebilir. Bu sebeple aldığınız çocuk elbiselerini doğal kumaşlardan seçmeli her zaman etiket bilgisini dikkate alarak hareket etmelisinizdir. Ayrıca çocuğunuzun cildinin nefes alması gereklidir. Bunun için sentetik kumaşlardan kaçınabilir, dokuma yumuşak kumaş tercihlerine yönelebilirsiniz. Tabii sentetik liflerin kullanımı, çocuğun cildiyle temas etmemesi koşuluyla dış giyim için ideal parçalar olarak seçilebilir.


Çocuk Kıyafetleri Modelleri

Eğlenceli ayrıntılara sahip klasik şekiller ve baskılar seçin : Modaya uygun çocuk giyimi modelleri yerine eğlenceli ayrıntılara sahip, klasik çocuk giyim parçaları her zaman iyi alternatifler olarak ön plana çıkar. Diğer yandan çocuklar büyüdükçe kendi çocuk giyim kombinasyonlarını yapmalarına izin vermelisiniz. Çoğu zaman, renk seçimi veya kıyafet türleri konusunda hemfikir olmayacaksınız. Ancak onların kendi zevkleri olduğunu unutmayın. Uygun olmayan kıyafetleri seçtiklerinde bunun komik veya garip göründüğüne dair fikrinizi onunla paylaşabilir ve onlara neden onları eşleştirmek istediklerini sorabilirsiniz. Bu, çocuğun tercihlerini oluşturmasına yardımcı olur ve onu istediklerini ifade etmeye teşvik eder.


Yeni Gelen Çocuk Giyim Modelleri

Ne giymeyi sevdiklerinin farkında olun: Çocuğunuzun tercihlerini her zaman ön planda tutun ve onu istemediği şeyleri giydirmek için zorlamayın. Örneğin 2 ila 4 yaş arası bir çocuğunuz varsa, aralarından seçim yapabilecekleri iki seçenek sunarak kıyafet seçimine başlayabilirsiniz. Böylece hava durumuna veya gideceği yere uygun çocuk kıyafetleri modellerini seçmiş olur ve aynı zamanda ebeveyn olarak ona bir seçenek sunarsınız. Aynı şeyi alışveriş yaparken de uygulayabilirsiniz. Önceden beğendiğiniz çocuk giysilerini ona sunun ve beğendiklerini seçmelerine izin verin. Bunun yanı sıra minik kızınız bir etek aşığı olabilir, oğlunuz ise rahat pantolonlardan yana tercihini kullanıyor olabilir. Bu nedenle onların kendilerini ifade edebilmelerine ve istedikleri konfora sahip olabilmelerine mutlaka imkan tanıyın.


Koton Çocuk Giyim Modelleri

Yaşadığınız şehrin hava koşullarına uygun alışveriş yapın: Dışarıdaki hava durumuna göre doğru kıyafetleri seçin. Mevsim geçişlerine ve yaşadığınız coğrafyanın iklim koşulları trend ürünleri değil ihtiyacınız olan çocuk giysilerini seçmenizde yol haritanız olur. Eğer ılıman bir iklimde yaşıyorsanız çocuğunuza bir kar tulumu almanız ya da giydirmeniz doğru bir tercih olmayacaktır. Bunun yanı sıra çoğu zaman çocuk giyimi konusunda minikler özellikle sabah okula giderken asla uygun seçimi yapamazlar. Soğuk havalarda kolsuz giysiler giymeleri ya da sürekli parti kostümü ile dolaşmak istemeleri her ebeveynin evden çıkarken yaşadığı problemler arasında yer alır. Böyle zamanlarda gerçekçi olabilir ve her zaman acil durumlar için basic çocuk giyim parçalarına gardırobunuzda yer verebilirsiniz.  Buna ek olarak hızlı büyüme ataklarına karşı yedekli çocuk kıyafet modelleri alabilir, onun büyük keyif alarak giymek istediği parçaları bir sonraki yılda giymesini sağlayabilirsiniz.

Pek çok seçenek ve stille sahip Koton çocuk giyim koleksiyonu sizi Koton.com’da bekliyor. Koton kalitesi ile ebeveynler çocuk giyim alışverişini hem eğlenceli hem de bütçe dostu hale getiriyor. Koton.com’dan beğendiğiniz çocuk giyim modellerini kolayca sepetinize ekleyebilir, uygun fiyat, hızlı kargo, kapıda ödeme imkanları sayesinde kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Beğendiğiniz çocuk kıyafetlerine ve Koton yeni gelen çocuk giyim çeşitlerine tekrar göz atmak isterseniz Koton.com ayrıcalığı ile beğendiklerinizi favorilerinize ekleyebilir; bu esnada diğer parçalara, aksesuarlara ve ayakkabılara göz atabilir ve favorilerinizde işaretlediğiniz ürünleri kolayca tekrar bulabilirsiniz.

DAHA FAZLA GÖSTER
DAHA AZ GÖSTER
{ "type": "productListViewed", "payload": [ ] }
Mağazalarımız
Aradığınız KOTON mağazasına ülke ve şehir bilgilerini seçerek ulaşabilirsiniz.
Arama

Ürün tekrar stoklarımıza geldiğinde, hesabındaki mail adresine talebin üzerine bilgilendirme yapacağız.