• • 2016 – Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka Ödülü

  • Ücretsiz İade & Mağazada Değişim

  • Kapıda Ödeme Seçeneği

  • • 100% Güvenli Alışveriş

  • • Çağrı Merkezinden Sipariş 0(850) 208 71 71

  • • 14:00’a Kadar Aynı Gün Kargo

Doğal Moda

Gardırobunda zamansız parçalara yer vermeyi seven ve tarzına nostaljik bir hava katmak isteyenler için tasarlanan koleksiyonda sonbahar yapraklarının binbir rengi kullanıldı. Asker yeşili bomber ceketler, hardal rengi suni kürklü montlar, toprak rengi rahat kesim pantolonlar gibi birçok kilit parçaya yer verilen koleksiyona siz de mutlaka göz atmalısınız.

Enerjik Turuncu

Turuncunun enerjik ve güçlü havasından ilham alınarak tasarlanan parçalardan oluşan bu koleksiyon sportif yaşam biçimini stilinde yansıtmayı sevenler için oluşturuldu. Sweatshirtler, eşofman altları ve tişörtler gibi sporda ya da günlük hayatta kullanabileceğiniz parçalarla sizde kendi sportfi stilinizi oluşturmak istiyorsanız bu koleksiyona mulaka göz atmalısınız.

Sportif Mavi

Okyanusların gücünü stilinizde hissetmeye hazır mısınız? Mavinin binbir tonuyla birleşen rahat kesim parçaları içeren koleksiyon sportif giyimi seven her yaştan erkek için  oluşturuldu. Sweatshirtler, eşofman altları ve tişörtler gibi sporda ya da günlük hayatta kullanabileceğiniz parçalarla sizde kendi rahat stilinizi oluşturmak istiyorsanız bu koleksiyona mulaka göz atmalısınız.

Militer Moda

90'lardan itibaren modayı ele geçiren ve her sezon trend olmaya devam eden kamufulaj deseni Koton'un özgün tasarımlarıyla birleşerek şimdi daha da şık bir hal aldı. Asker yeşili suni kürklü montlar, kamufulaj desenli tişörtler, sıcacık uzun hırkalardan oluşan koleksiyon ile sizde militer tarzını keşfedin.

Hipster Modası

Hipster tarzını sevenler ve stiline farklı parçalarla yeni bir hava katmak isteyenler için oluşturulan koleksiyon; sade ceketler, kumaş pantolonlar ve yumuşacık kazaklar gibi rahat parçaları içeriyor. Siz de her zaman moda olacak, şık ve rahat stili kendi tarzı olarak benimseyenlerdenseniz bu koleksiyona mutlaka göz atmalısınız.

Özgün Retro

Retro modellere yer verilen koleksiyon Koton'nun özgün moda anlayışını yansıtan şık parçalardan oluşuyor. Her mevsim kullanabileceğiniz gömlekler, rahat kesim desenli tişörtlerden ve şık kabanlara yer verilen koleksiyona göz atmadan geçmemelisiniz.

Şık Retro

Sade ve şık modellere yer verilen koleksiyon, Koton özgün moda anlayışını yansıtan minimalist parçalardan oluşuyor. Serin havalarda sizi sıcacık tutacak montlardan, her mevsim kullanabileceğimiz tişörtlere ve sade kumaş pantolonlara kadar birçok vazgeçilmez modelin yer aldığı koleksiyona göz atmadan geçmeyin!

Etnik Desenler

Modern parçalarla birleşen etnik desenlerden oluşan koleksiyon soft tonlarla çarpıcı renklerin mükemmel uyumundan oluşuyor. Her zaman moda da önemli bir yere sahip olan etnik desenlerin jeanden pamuğa birçok kumaşla birleşmesinden oluşan koleksiyon her tarza hitap eden özel parçalardan oluşuyor. Sizde gardırobunuzda her zaman moda olacak parçalara yer vermeyi seviyorsanız bu koleksiyona mutlaka göz atmalsınız.

Şimdi Moda Hip Hop

Modern parçalardan oluşan koleksiyon soft tonlarla çarpıcı renklerin mükemmel uyumundan oluşuyor. Hiphop tarzından ilham alınan parçalardan oluşan koleksiyon modern giyimi kendi tarzı haline getiren bütün herkese hitap ediyor. Siz de stilinde farklı ve özgün tasarımlara yer vermeyi sevenlerdenseniz bu koleksiyona göz atmadan geçmemlisiniz.

Modern Stil

Her zaman kullanışlı ve trend olan parçaların modern yorumlanmış halinden oluşan koleksiyon farklı ve dikkat çekici giyimi kendi tarzı haline getiren bütün herkese hitap ediyor. Siz de stilinde farklı ve özgün tasarımlara yer vermeyi sevenlerdenseniz bu koleksiyona göz atmadan geçmemlisiniz.

Kutup Modası

Kutupların soğuk ama bir o kadar da göz alıcı, güçlü tonlarından ilham alınan minimal tarzda kabanlar, pantolonlar, kazaklar gibi birçok kullanışlı parçaya yer verilen koleksiyon ile siz de kendi sade stilinizi oluşturabilirsiniz.