• • 2016 - Best Branding Award for Customer Experience

  • Free Refund & Change in Store

  • Payment at the Door

  • • 100% Safe Shopping

  • • Order From Call Center 0(850) 208 71 71

  • • Gift Package

Sipariş Takibi

Üyeliğinizle verdiğiniz siparişlerinizde hesabınıza giriş yapıp Hesabım > Sipariş geçmişi
bölümünden siparişinizle ilgili bilgilere ulaşabilir ve siparişiniz kargoya verildiyse kargonuzu takip edebilirsiniz.

Üye olmadan verdiğiniz siparişlerinizde ise ana sayfamızda yer alan ‘Sipariş Takibi’ bölümüne tıklayarak siparişinizin durumunu görebilir ve siparişiniz kargoya verildiyse kargonuzu takip edebilirsiniz.

Ek olarak kargonuzun takibini tarafınıza sms ile gönderilen kargo takip numarası ile beraber Mng Kargo’nun sitesinden yapabilirsiniz.

Sipariş ve Kargo

Siparişiniz 24 ile 48 saat arasında Mng Kargo’ya teslim edilir. MNG Kargo siparişinizi teslim aldıktan sonra sizi sms ile bilgilendirir ve bulunduğunuz bölgeye göre 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim eder.

Mobil bölgelerde teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alınız. Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.

Değişim & İade

Size en yakın mağazamızda, mağazalarımızdaki güncel satış fiyatı üzerinden değişim işlemlerinizi yapabilirsiniz. (İnternet Mağazamız' da değişim yapılmamaktadır.) Değişim işlemleri mağazalarımızdan güncel fiyat üzerinden yapıldığı için sevk irsaliyesi veya faturaya ihtiyacınız yoktur.

Ürünleri ve sevk irsaliyesini, 30 gün içerisinde, sevk irsaliyesinin arka kısmında bulunan iade formunu doldurarak Mng Kargo ile ücretsiz olarak iade adresine gönderebilirsiniz. (Para iadesi işlemleri mağazalarımızda yapılmamaktadır.)

Eğer sevk irsaliyesini kaybettiyseniz, bir kağıda okunaklı olarak sipariş numaranızı, ad/soyad - iletişim bilgilerinizi ve iade nedeninizi yazarak gönderebilirsiniz.

Kargonuz depomuza ulaştıktan sonra, ürünler iade politikamıza uygun ise iade işleminiz 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilir ve tarafınıza e-posta ile bilgi verilir. İade kargonuzun tarafımızdan teslim alınıp alınmadığını Mng Kargo’dan öğrenebilirsiniz.

Bu bilgilendirme sonrasında en geç 7 iş içerisinde para iadeniz ödemeyi yapmış olduğunuz kredi kartınıza yapılır. Geri ödemenizin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişiklik gösterebilir. Lütfen hesabınıza kontrol etmeyi unutmayınız. Ancak, kapıda nakit/kart ile ödemesi yapılan siparişlerin geri ödemesi IBAN bilgileriniz alınarak banka hesabınıza yapılır. IBAN bilginizi kapıda ödeme iade talep formunu doldurarak bizimle paylaşabilirsiniz.

İade Adresimiz: Orta Mah. Öztaş Sok. Logipark F Blok TR-34959 Tuzla/İstanbul

Sipariş İptali

Siparişinizi iptal etmek isterseniz, iptal talebinizi sipariş numaranız ile birlikte mim@koton.com mail adresine yazabilirsiniz. Sipariş iptal işlemleri; sipariş ‘oluşturuldu’ ya da ‘başladı’ statüsünde ise yapılabilecektir.