• Language  - en
  • Order Tracking
  • The Product Is Added To Your Favourites

    My Favourites
  • Your Cart 0
CORPORATE INFORMATION

Press Room

Koton 2016-2017 Sonbahar-Kış Erkek Koleksiyonu, Şehirli Erkeğin moda stilini değiştiriyor


Koton 2016-17 Sonbahar-Kış Erkek Koleksiyonu ile şehirli erkekler smart ve casual temalı parçalar ile bu sezonda da göz kamaştırıyor. İlhamını İngiliz geleneğinden alan smart koleksiyonu, sofistike havayı ve zarafeti yansıtırken, casual koleksiyonu ise günlük giyime kentsel ve çağdaş bir vurgu yapıyor.

Klasik şehirli erkekler, İngiliz şıklığı ile buluşuyor

Koton, 2016-2017 Sonbahar Kış Erkek Koleksiyonu, bol miktarda yumuşak dokunuşlu tüvitlerin yanı sıra erkek giyim klasikleriyle şehirli erkeklerin karşısına çıkıyor. Koleksiyon, rahat ve erkeksi bir siluet ile bedeni sımsıkı saran ve vücuda kusursuz oturan takımlarıyla stil sahibi erkeklerin tarzına yenilik katıyor. Bu sezon, klasik gömlekler yerine yelek ve örme balıkçı yakalar ön plana çıkıyor. Koleksiyon, derin maun, marin ve şarap kırmızısının kahverengiye çalan tonların yanı sıra dumanlı grilerle ve koyu orman yeşiliyle harmanlanmış renkler ile hayat buluyor.

Koton erkeğinin casual giyimde kentsel ve çağdaş esintisi

Kentsel ve çağdaş bir hava taşıyan casual koleksiyonu, kapitone kumaşlardan oluşan parçalar ile dikkat çekiyor. Koleksiyondaki trikolar, fırçalanmış pamuk yüzey dokusundan oluşan pantolonlar, teknik naylondan tasarlanan sportif ceket ve gömlekler şehirli erkeklerin modasına yenilik katıyor. Bunun yanı sıra koleksiyonda yer alan uzun bomber ceket ve uzun t-shirtler de oversize formlarıyla trendi yakalama olanağı sunuyor.
Koleksiyonun ana renklerini oluşturan lacivert, haki, koyu kahverengi ve siyah gibi zamandan bağımsız klasikler, bu kış paletinin merkezinde yer alıyor. Aynı zamanda pas rengi ve bordo da tonlarıyla tasarımlarda hayat buluyor.

www.koton.com

http://twitter.com/Koton

www.facebook.com/Koton

http://instagram.com/koton

Koton Baby’den bebekler için sımsıcak bir kış masalı


Koton Baby, 2016-2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonu ile bebeklerin hassas tenlerine zarar vermeyen, sağlıklı iplik ve kumaşlardan hazırladığı tasarımlarla annelerin gönüllerini fethediyor. Birbirinden renkli ve sevimli yeni sezon ürünlerinde, doğanın unsurlarını kullanan Koton Baby, miniklere özel tasarımlarıyla görkemli ve sımsıcak bir kış masalı anlatıyor.


Koton, önceliği bebeklerin sağlığına veren en özel koleksiyonu Koton Baby ile sonbahar-kış sezonuna birbirinden sevimli modeller ile hazır. Koton Baby’inin kır hayatının bohemliği ile doğanın unsurlarını yansıtan, yumuşak malzemeler ve vücuda rahat oturan kalıplarla zenginleştirilmiş yeni sezon ürünleri ile küçük prens ve prensesler için bembeyaz ve görkemli bir kış masalı anlatıldı.

Bebeklerin rahatlığının ön planda tutulduğu tasarımların yer aldığı Koton Baby 2016-2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nun ana renkleri arasında koyu mavi tonları, kışın olmazsa olmaz nötrleri haki tonları, taş grileri, oduncu kırmızıları ve kereste tonları yer alıyor. Ayrıca mürekkep rengi ve kömür renkleri de koleksiyona ayrı bir hava katıyor.

Zengin kumaş seçimleri ve eğlenceli detaylar ile renklenen koleksiyon, bebekler için sıcacık bir kış vadediyor.

www.koton.com

http://twitter.com/Koton

www.facebook.com/Koton

http://instagram.com/koton

Koton Plus Yeni Sezon Koleksiyonu, sizi büyük şehirlerin uzağına, kırlara götürüyor


Koton Plus 2016-2017 Sonbahar- Kış Koleksiyonu, bu sezon kadınları duygusal ve romantik his veren kumaşlar ile karşılıyor. Büyük şehirlerden uzak, kır hayatının bohemliğini yansıtan Koton Plus yeni koleksiyon ürünleri, Eylül ayı itibarıyla Koton mağazalarında yerini alıyor.


Koton Plus 2016-2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonu, bu sezon kıvrımlı kadınları büyük şehrin uzaklarına götürüyor, kır yaşamının atmosferini yaşatıyor. Kış doğasının güzelliğini yansıtan tasarımlarıyla dikkat çeken koleksiyon, Eylül ayı itibariyle moda severlerin gardıroplarında yerini alıyor.

Ayrıcalıklı anahtar parçalar ile romantik sonbahar

Country-boho teması ile şekillenen Koton Plus 2016-2017 Koleksiyonu’nun anahtar parçaları arasında rahat, yumuşak ve bol kesimli tasarımlar yer alıyor. Kaşmir benzeri örmelerin, ipek kreplerin, pelüş yünlerin hakim olduğu koleksiyon, yeni sezon ürünlerine rustik bir hava katıyor. Örme ve dokuma detaylı montlar ve ceketler, koleksiyonun yeni kombinasyonları arasında yer alırken, öne çıkan uzun parçalar ise yalın ve geniş bir orantısal görünüş sağlıyor. Gül kurusu, leylak rengi gibi sıcak tonların yanı sıra gri ve lacivert tonların yoğun olduğu koleksiyon, bu sezon hem kadınların hem de gardıropların içini ısıtıyor.

www.koton.com

http://twitter.com/Koton

www.facebook.com/Koton

http://instagram.com/koton